Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

O firmie

WSPIERAMY POLSKĄ AKWARYSTYKĘ!

 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Juwel Aquarium na terenie Polski.

Od samego początku naszej działalności bierzemy sobie za cel wspieranie polskiej akwarystyki. Robimy to poprzez dostarczanie Wam sprawdzonych, bezpiecznych, w pełni przygotowanych do rozpoczęcia swojej przygody z akwarystyką zbiorników oraz akcesoriów, dzięki którym to piękne hobby staje się przyjemnością.

Chcemy aby produkty, które Wam oferujemy kojarzyły się z wysoką jakością i profesjonalizmem. Liczymy, że dzięki temu marka Juwel na stałe zagości w Waszych domach. Sami od lat pasjonujemy się pięknem podwodnego świata, dlatego staramy się docierać do Was poprzez różnego rodzaju media społecznościowe oraz targi i wystawy akwarystyczne.

Jesteśmy otwarci na dialog i uwagi naszych klientów. Stawiamy na indywidualne podejście oraz wysoką jakość produktów. Znajdziecie nas zawsze tam gdzie obecna jest akwarystyka.

 

ŚWIAT AKWARIÓW JUWEL

 

Od ponad 50 lat JUWEL oznacza jakość i innowacyjne rozwiązania dla branży akwarystycznej, wyznaczające standardy w zakresie wzornictwa i technologii.

Juwel Aqurium opracował technologie niezbędne dla niezawodnej pracy akwarium i jako jeden z pionierów zaoferował taki asortyment akwarystyczny, w którym wszystkie komponenty są do siebie idealnie dopasowane.

Obecnie pod marką JUWEL kryją się niezwykle kompletne i uniwersalne zestawy akwariowe, najnowocześniejsze technologie produkcji i najwyższe standardy jakości.

Ponad pół wieku doświadczenia, najwyższe zaangażowanie oraz ciągłe doskonalenie produktów sprawiło, że JUWEL stał się marką numer 1.

 

2003

Właściciel spółki Juwel Polska – Krzysztof Gawałek realizuje swoje marzenie otwierając własny sklep akwarystyczny. Od samego początku w sklepie obecna jest marka Juwel Aquarium, wybrana z producentów dostępnych na światowym rynku jako najodpowiedniejsze rozwiązanie dla akwarystyki.

2005

Dochodzi do porozumienia z firmą Juwel Aquarium. Zaczynamy wyłączną dystrybucję w Polsce jako GawTech Krzysztof Gawałek.

2006

Odbieramy pierwszą, pełnogabarytową dostawę towaru. Mimo, że nasza dystrybucja obejmuje zaledwie południową część Polski, pojawiamy się na targach w Warszawskim Pałacu Kultury i Nauki.

2007

Jesteśmy obecni w największych sieciach handlowych i najbardziej liczących się hurtowniach w Polsce. Sieć dystrybucji naszych produktów pokrywa cały kraj.

2009

Po wyodrębnieniu naszej działalności z firmy GawTech Krzysztof Gawałek, powstaje Juwel Polska Sp. z o.o. Oficjalnie stajemy się pierwszym dystrybutorem na Świecie mogącym używać w swojej nazwie słowa „Juwel”. W tym samym roku, na potrzeby stale rozwijającej się firmy przenosimy się do własnej hali magazynowej.

2010

Ciągle doskonalimy nasz system organizacyjny, uzyskujemy certyfikat ISO 9001 - to wszystko dla poprawienia jakości usług, zapewnienia dobrej obsługi oraz zwiększenia Waszej satysfakcji.

2017

W celu dalszych optymalizacji i przyspieszenia realizacji zamówień, rozpoczynamy współpracę z centrami logistycznymi. Podążając za najnowszymi trendami technologicznymi wprowadzamy energooszczędne oświetlenie LED. Zdecydowanie zwiększamy aktywność w social media: InstagramFacebookYouTube.

2018

5 lutego uruchamiamy zaawansowaną stronę internetową wraz z platformą zakupową dla hurtowni, sklepów a nawet klientów indywidualnych.

2019

 

Zakładamy Fundację Wspierania Polskiej Akwarystyki. Od teraz każdy może wesprzeć nasze działania. Jednym z projektów jest przywrócenie akwarystyki szkołom, chcemy dać szansę dzieciakom poznać i zrozumieć piękno podwodnego świata!

2020

 

Zostajemy wyróżnieni w rankingu Gazele Biznesu dla najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw.

2021

Udział w stałej wystawie w Europie Centralnej, której jedną z głównych atrakcji stanowi 10 naszych flagowych zbiorników Rio 450 urządzanych jako akwaria biotopowe i roślinne, powstanie marki GT aqua.

2023

Otrzymujemy prestiżową nagrodę Diamentu Miesięcznika Forbes. Jako Juwel Polska znaleźliśmy się w grupie przedsiębiorstw, które w ostatnich latach najbardziej dynamicznie powiększały swoją wartość. Stanowi to potwierdzenie pozycji w gronie najbardziej wiarygodnych firm na polskim rynku.

pixel